ASA ŠÁLEK – Krásný jemný porcelán z kostní moučky


ŠÁLEK jemný kostní porcelán (fine bone china) – 0,4 L

ASA ŠÁLEK je krásná, jemná a luxusní sada šálků vyrobená z kostní moučky. Tento typ porcelánu se nazývá fine bone china a je známý pro svou vysokou kvalitu a eleganci. Pokud hledáte šálek pro kvalitní kávu nebo čaj, ASA ŠÁLEK je ideální volbou pro ty, kdo si přejí mít krásný a luxusní servis na své stůl.

Jak je vyroben ASA ŠÁLEK?

Vyroben ze štěstí kostní moučky, tento porcelán je velmi jemný a transparentní. Porcelán ASA ŠÁLEK je vyroben z kulatého tvaru kostí původně z velryb nebo skotu. Kosti jsou nejprve vysušeny a poté rozemlety na velmi jemný prášek. Poté se tento prášek smísí s jílem a vodou, a z tohoto směsi vznikne hlína. Nakonec jsou každého kusu ručně vyrobeny a vypáleny ve speciální peci, což vytváří krásný, hladký povrch.

Proč byste měli zvolit ASA ŠÁLEK?

Sada ASA ŠÁLEK je ideální pro ty, kteří chtějí mít na stolě něco víc než jen obyčejné hrníčky. Tyto šálky mají přirozenou lesklou bílou barvu a krásné jemné zlaté okraje, což představuje dokonalé spojení kvality, funkčnosti a elegance. Pokud hledáte servis na své stůl pro své hosty, ASA ŠÁLEK je perfektní volbou.

Navíc je ASA ŠÁLEK velmi univerzální. Můžete ho použít pro jakýkoli nápoj, jako je káva, čaj nebo horká čokoláda. Díky své velikosti 0,4 L můžete vychutnat svůj oblíbený nápoj do poslední kapky.

Kde koupit ASA ŠÁLEK?

ASA ŠÁLEK můžete zakoupit na mnoha místech, ale doporučujeme nákup přímo od výrobce na stránkách www.vybirejnabytek.cz. Tam najdete všechny produkty od ASA Selection a můžete se těšit na velmi rychlou dopravu.

Zde je odkaz na ASA ŠÁLEK na www.vybirejnabytek.cz

Závěr

ASA ŠÁLEK je krásný a jemný porcelán vyrobený ze šťastné kostní moučky. Pokud hledáte šálek s vysokou kvalitou a elegancí, pravděpodobně tuto sadu oblíbíte. Koupit si ji můžete na mnoha místech, ale doporučujeme nakupovat přímo od výrobce na www.vybirejnabytek.cz. Nezapomeňte, že ASA ŠÁLEK je skvělou volbou nejen pro vaši kávu, ale i pro vaše hosty, kteří to neváhají ocenit.

ASA ŠÁLEK - Porcelán z kostní moučky

Tak neváhejte, objednejte si sadu ASA ŠÁLEK již dnes a užijte si ten nejlepší nápoj v luxusním stylu, jaký si zasloužíte.