Bezvadná bibliotéka BEVON plná překrásných knih buku


BEZVADNÁ BIBLIOTÉKA BEVON PLNÁ PŘEKRÁSNÝCH KNIH BUKU

Knihovna BEVON je nádherným doplňkem do interiéru každého milovníka knih. Její jednoduchý design se snadno hodí do obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Celá knihovna je vyrobena z masivního bukového dřeva v přirozeném odstínu, což jí dodává rustikální a originální vzhled.

VARIABILNÍ POLICE PRO KNIHY A POKLADY

Knihovna BEVON má celkem čtyři police, z nichž jedna je pevná a tři další jsou variabilní. Tento systém umožňuje přizpůsobit velikost polic potřebám uživatele a uspořádat knihy a různé poklady podle preferencí. Díky tomu lze do knihovny umístit nejen knihy, ale také dekorativní předměty, květiny, fotografie a mnoho dalšího.

PARAMETRY PRODUKTU

  • Šířka: 61 cm
  • Hloubka: 24 cm
  • Výška: 171 cm
  • Hmotnost: 11 kg

Knihovnu BEVON dodáváme v demontu, ale díky jednoduchému systému skládání ji sestavíte velmi snadno a rychle.

ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ

Jsme si jistí, že naše knihovna BEVON Vás nadchne, a proto Vám nabízíme záruku 24 měsíců. V případě jakéhokoli problému se můžete kdykoli obrátit na naši zákaznickou podporu, která Vám ráda poradí nebo pomůže s řešením problému.

Knihovna BEVON v přírodním odstínu

Knihovna BEVON je skvělým doplňkem do každého interiéru, ať už se jedná o moderní či tradiční styl. V naší nabídce najdete kromě tohoto modelu také další varianty v různých velikostech, materiálech a stylech. Pokud máte zájem o zakoupení knihovny BEVON, navštivte naši webovou stránku na https://www.naradi-cz.cz/produkt/knihovna-bevon-buk.