Botník LINZ 3 s výklopy v dubovém provedení

Botník LINZ 3 usnadní úklid předsíně. Botník LINZ 3, v barevném provedení dub Sonoma, má 2 dvouřadé výklopy, vyskládáte tak do něj velké množství obuvi. Nábytek v provedení dub Sonoma se snadno kombinuje.

Botník LINZ 3 lze umístit do předsíně s nábytkem v provedení dub Sonoma či dub Sonoma/bílá. Botník LINZ 3 usnadní úklid vaší předsíně. Botník LINZ 3, v barevném provedení dub Sonoma, má dva široké dvouřadé výklopy, vyskládáte tak do něj velké množství obuvi, a to velice přehledně. Nábytek v provedení dub Sonoma vypadá v místnosti velice dobře a snadno se také kombinuje. Botník LINZ 3 lze umístit do předsíně zařízené nábytkem v provedení dub Sonoma či dub Sonoma/bílá.

Úzký botník LINZ se, díky svým rozměrům, hodí i do úzké chodby či malé šatny. Botník LINZ zajistí pořádek ve vaší předsíni. Výklopný botník lze doplnit o zrcadlo, věšák a lavici a vaše předsíň bude kompletně vybavena.

Výhody botníku LINZ 3

  • Úklid předsíně – Botník LINZ 3 umožňuje snadný a přehledný úklid předsíně díky velké kapacitě výklopů.
  • Moderní design – Botník v provedení dub Sonoma se snadno kombinuje s dalším nábytkem a vypadá moderně a elegantně.
  • Výborná kapacita – Díky dvěma řadám výklopů lze do botníku LINZ 3 uložit velké množství obuvi.
  • Přizpůsobivost – Botník LINZ 3 lze umístit do různých prostor a lze ho doplnit o další prvky nábytku pro předsíň.
  • Jednoduchá údržba – Nábytek v provedení dub Sonoma se snadno čistí a udržuje.

Pro více informací o botníku LINZ 3 s výklopy v dubovém provedení navštivte tuto stránku. Vychutnejte si moderně a účelně zařízený prostor s botníkem LINZ 3!