Dětský koberec s motivy Smiley World – rozměr 80×120 cm


Dětský koberec s motivy Smiley World

O výrobku

Dětský koberec Smiley World se smajlíkem rozveselí všechny děti. Barevný koberec o rozměru 80×120 cm perfektně oživí každý dětský pokojíček.

Vlastnosti

  • Motiv: Smiley World
  • Rozměr: 80×120 cm
  • Barva: mnoho barevných variant
  • Materiál: 100% syntetická vlákna
  • Čistění: snadné čištění vodou a mýdlem

Recenze

„Dětský koberec Smiley World je úžasný doplněk pro dětský pokojíček. Můj syn si ho zamiloval hned při pohledu na obrázek. Barvy jsou živé a postavičky na koberečku jsou roztomilé. Navíc se jednoduše čistí, což je pro rodinu s dětmi velké plus.“

Srovnání s konkurenčními produkty

Koberce se zvířecími motivy

Na trhu je mnoho dětských koberců se zvířecími motivy, které jsou roztomilé a veselé. Nicméně v porovnání s dětským kobercem Smiley World jsou tyto koberce mnohem méně barevné a většinou jsou v jedné barvě nebo jsou kombinovány jen s několika dalšími barvami. Dětský koberec Smiley World je barevně bohatší a vypadá mnohem více hravě.

Koberce s písmeny a číslicemi

Pro malé děti je velmi dobré učení se písmenům a číslicím při hraní. Dětské koberce s písmeny a číslicemi vypadají velmi efektně s různými kombinacemi barev. Nicméně tento typ koberce nemá takovou veselost a hravost jako dětský koberec Smiley World.

Kde koupit

Pokud chcete koupit dětský koberec Smiley World, doporučujeme nákup na www.naradi-cz.cz, kde ho můžete zakoupit za velmi přijatelnou cenu s možností dopravy zdarma.

Obrázky

Dětský koberec s motivy Smiley World
Detail dětského koberce Smiley World