Dodavatelé domácího dekoru, pozor! Sušený trávový věnec 30 cm v nabídce!


Představení produktu

Ručně vyrobený věnec ze suchých trav je nadčasová a velmi působivá dekorace pro Váš interiér. Věnec se sušenou trávou skvěle ozdobí dveře nebo zeď. Průměr 30 cm.

sušený trávový věnec

Naše firma CODINA se specializuje na dodávky domácího dekoru pro Váš byt nebo dům. Naši zákazníci si u nás mohou vybrat z velkého výběru květinových dekorací, váz, svící, polštářků a mnoha dalších dekorativních doplňků.

Zajímavé využití věnce

Sušený trávový věnec se hodí do různých typů interiérů. Pokud máte byt či dům v rustikálním stylu, bude věnec s sušenými travami skvělou volbou. Může být umístěný samostatně na zdi nebo v kombinaci s jinými dekoracemi. Pokud máte interiér v moderním stylu, bude věnec se sušenou trávou hezkým kontrastem a bude přechodem mezi klasickým a moderním. Sušené trávy dodají Vašemu domu přírodní a tichý styl. Proto je velmi vhodným dekorativním doplňkem pro ty, kteří milují přírodu a rádi přidávají do svého domova elementy přírodního původu.

sušený trávový věnec v rustikálním stylu

Aby byl Váš byt či dům co nejpříjemnější a nejútulnější, doporučujeme kombinovat různé dekorativní prvky. Doporučujeme např. kombinaci vázy s květinami a svíček, aby byl Váš interiér co nejlepší. Pokud hledáte něco speciálního pro váš interiér, můžete si vybrat z naší nabídky různých květinových a jiných dekorativních doplňků.

Zakoupit sušený trávový věnec

Pokud se Vám líbí sušený trávový věnec, neváhejte a nakupte si ho u nás na internetovém obchodě. Budete překvapení, jak krásně se bude hodit do Vašeho interiéru. Tento dekorativní doplněk rozzáří celý byt a udělá ho ještě útulnějším a pohodlnějším.

sušený trávový věnec na dveřích

Před nákupem si nezapomeňte prohlédnout celou naši nabídku. Máme pro Vás připravené další krásné dekorativní prvky, které Vám udělají radost a zpříjemní celý Váš den.