Elegantní a pohodlná – Bernkop Židle 323 034 Hana

Jídelní židle Hana je vyrobena z masivního buku s čalouněným sedákem a opěrkou. Tato židle nabízí možnost objednání s čalouněním látkou, kůží nebo koženkou, což umožňuje výběr podle vlastních preferencí. Díky svému designu a kvalitě provedení se hodí jak do interiéru domácnosti, tak i do zátěžových prostor jako jsou restaurace a kavárny.

Provedení: Jídelní židle Hana je vyrobená z masivního buku s čalouněným sedákem a opěrkou. Nabízíme možnost objednání s čalouněním látkou, kůží nebo koženkou. Židle je vhodná jak do interiérů domácností, tak i do zátěžových prostor jako židle restaurační (restaurace, kavárny, apod.).

Povrchová úprava: Moření a lakování. Výběr barevného zakončení židle dřeva je podle nabídky ve vzorníku. Nabízíme i možnost objednání židle v surovém stavu pro další možnou povrchovou úpravu. Výběr čalounění sedáku nabízíme podle níže uvedených vzorníků. V případě, že žádná z uvedených látek nevyhovuje, může si zákazník dodat látku vlastní.

Vzorník čalounění sedáku

Vzorník čalounění sedáku

Představujeme Vám vzorník čalounění sedáků Bernkop Židle 323-034 Hana. Nabízíme Vám široký výběr látek pro čalounění sedáku jako jsou různé druhy imitací kůží, různobarevné textilie s různými motivy, vzory a moderní styly. Vyberte si ten správný materiál, který bude odpovídat Vašim potřebám a požadavkům.

Naše židle jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou zpracovány s velkou pečlivostí a precizností. Výrobní postup je pro nás velmi důležitý, aby bylo zaručeno maximální pohodlí pro zákazníka.

Objednávka

Pokud se Vám líbí Bernkop Židle 323 034 Hana, rozhodněte se, which verzi židle preferujete a objednejte si ji přes naši webovou stránku www.sidonia.cz. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a zodpovíme všechny Vaše dotazy ohledně našich výrobků a služeb.

Bernkop Židle 323 034 Hana

Výhody nákupu u nás:

  • Kvalitní materiály
  • Profesionální zpracování
  • Široký výběr materiálů pro čalounění sedáku a opěrky
  • Individuální přístup ke každému zákazníkovi
  • Rychlé dodání

Úžasná elegání Bernkop Židle 323 034 Hana je ideálním doplňkem Vašeho interiéru a rozhodně nezklame v restauracích a kavárnách.