Elegantní porcelánový hrnek OTIS – dokonalý doplněk pro každý čajový rituál


Elegantní porcelánový hrníček OTIS – dokonalý doplněk pro každý čajový rituál

Moderní a krásný

Hledáte správný hrníček, který by byl váš oblíbený? Porcelánový hrníček OTIS je tím pravým! Jeho moderní design a krása zaujmou každého, kdo do vaší kuchyně vstoupí. Krásný, bílý podklad s černo – zlatým vzorem fasád domů a budov, kterým je hrníček zdoben, ho činí velmi originálním kouskem. Zlatý lem a proužek, který najdete po obou stranách na uchu, je třešničkou na designu.

Praktický kousek pro každodenní používání

Porcelánový hrníček je také velmi praktickým kouskem, který si zamiluje každá kuchyň. Je vyrobený z kvalitního a pevného materiálu, který zvládne každodenní používání. Uvařte do něj kávu, čaj, horký nápoj nebo čokoládu sobě i svým návštěvám. Objem hrníčku je 360 ml a zamilují si ho opravdu všichni – děti i dospělí.

Dárek pro blízké

Chcete pořídit někomu v rodině dárek, který si zamilují? Porcelánový hrníček OTIS je velmi vhodným dárkem. Je k dostání v dárkové krabičce, takže nemusíte řešit žádné balení. Můžete si být jisti, že vaši blízcí ocení váš dárek a hrníček bude dlouho užíván.

Bez obav použijete jako obvykle

Nedoporučujeme dávat porcelánový hrníček do myčky na nádobí ani do mikrovlnné trouby. Naštěstí se vyparáží velmi snadno a pouhým otíráním vlhkým hadříkem. To je mnohem rychlejší a šetrnější způsob úklidu, než použití myčky na nádobí.

Zakoupit krásný designový produkt můžete na následujícím odkazu:

Zkuste si právě prohlédnout tento nadčasný kousek a uvidíte, jak se stane skvělým doplňkem do vaší kuchyně. Pokud jej zakoupíte, snad bude vaším favoritem při každém čajovém rituálu. Není to jen jen krásný hrníček, je to zároveň praktická pomůcka a stylový doplněk každého stolu.

Porcelánový hrnek OTIS

Zdroj: Velký Nábytek.cz