Herní křeslo SOKAR – nezaměnitelný design v černé a růžové ekokůži


Elegantní a výrazně sportovní kancelářské křeslo

Herní křeslo SOKAR je výjimečným kouskem nábytku, který je určený zejména pro hráče počítačových her a závodní simulátory. Jeho unikátní design vychází z sedačky závodního vozu a zaoblených linií. Tento model křesla se určitě uplatní nejen v herně, ale i v moderním bytě nebo kanceláři.

Ergonomické rozvržení pro pohodlné posezení

Kromě netradičního vzhledu nabízí herní křeslo SOKAR také vynikající ergonomické vlastnosti. Jeho polstrování z kvalitní PU pěny zajišťuje velmi pohodlné posezení při hrách i dlouhých sezeních v práci. Při výběru křesla je samozřejmě velmi důležitá i jeho konstrukce. V případě tohoto křesla jsou hlavními materiály ocelové trubky a kvalitní ekologická kůže.

Kombinace černé a trendy růžové ekokůže

Křeslo SOKAR je k dispozici v kombinaci černé a trendy růžové ekologické kůže. Tento barevný odstín dodává tomuto kusu nábytku neopakovatelný vzhled. Spojením černé a růžové vzniká unikátní a moderní kombinace, která okouzlí každého návštěvníka. Pokud hledáte něco speciálního, toto křeslo by vás určitě nemělo zklamat.

Vybavení houpacím mechanismem a regulací výšky

Kromě výjimečného designu a ergonomických vlastností je herní křeslo SOKAR vybaveno také houpacím mechanismem. Sílu houpání lze snadno regulovat plastovým šroubem pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Masivní černý plastový kříž je osazen plastovými kolečky na koberec. Nosnost židle je 120 kg.

Rozměr a dodání

Rozměry křesla jsou: šířka 61 cm, hloubka 59 cm a výška 103-113 cm. Výška sedu lze upravit v rozsahu od 44 do 54 cm. Křeslo je dodáváno v demontu a jeho sestavení je velmi snadné.

Pro více informací a nákup herního křesla SOKAR v černé a růžové ekokůži navštivte stránky prodejce.

Herní křeslo SOKAR

Nakupování herního nábytku může být velmi vzrušující zážitek. Pokud hledáte stylové a pohodlné herní křeslo, křeslo SOKAR je určitě tou nejlepší volbou. Díky jeho unikátnímu vzhledu a pohodlnému posezení si ho zamilujete na první pohled. Vybírat můžete z různých barevných variant, takže si ověřte, která barva se hodí nejvíce k vašemu interiéru. S tímto křeslem budete schopni utéct do virtuálního světa a soustředit se na své oblíbené hry. Zkuste to sami!