Koupě WC kombi s mísou Roca ONA Vario odpad A342688000

Plánování a nákup nového WC kombi může být docela náročný úkol. Pokud hledáte moderní designové řešení, které bude vyhovovat jak vašim potřebám, tak vašemu rozpočtu, může být WC kombi s mísou Roca ONA Vario odpad A342688000 tou správnou volbou.

Stojící WC kombi bez prkénka

Toto WC kombi je vysoce kvalitní a moderní řešení, které bude perfektně pasovat do vaší koupelny. Kombinuje v sobě praktickost s designovým stylem, díky čemuž se bude hodit do jakéhokoliv prostoru.

Jedná se o stojící kombi bez prkénka, takže má klasický design s vysokou mísou a bezplatným prostorem pod ní. To znamená, že se jedná o velmi praktické řešení pro menší koupelny nebo WC bez dostatečného úložného prostoru.

S vario odpadem

Kromě svého moderního designu nabízí WC kombi Roca ONA Vario odpad A342688000 také inovativní a velmi praktický vario odpad. Toto řešení zajišťuje snadnou a hygienickou manipulaci s odpadem, což oceníte zejména v případech, kdy používáte společné WC.

S vario odpadem totiž nemusíte hrát s vodou a zbytečně se dotýkat záchodové mísy. Stačí pouze stisknout tlačítko a odpad je odsáván do odpadu.

Bez splachovacího okruhu

Toto WC kombi také nepotřebuje klasický splachovací okruh, což zajišťuje daleko úspornější spotřebu vody. Tento inovativní koncept je minimálně stejně účinný jako běžné splachování a zároveň šetrný k vlákninám vysoké kvality, které se používají ke konstrukci misky.

Díky tomu, že nemusíte používat klasický splachovací okruh, ušetříte velké množství vody, což je důležité nejen z ekologického hlediska, ale také pro vaši peněženku, protože se sníží vaše spotřeba vody, což se projeví na vaší účtence za vodu.

Montážní sada je součástí balení

V případě, že si pořídíte WC kombi s mísou Roca ONA Vario odpad A342688000, nemusíte se obávat jakéhokoliv dalšího příslušenství potřebného pro instalaci.

Montážní sada je totiž součástí balení, což vám ušetří čas a peníze, které byste jinak museli vynaložit na nákup dalšího příslušenství. Je to skvělé řešení, které ocení zejména ti, kteří si nejsou jistí, jaký typ montážní sady potřebují pro svou koupelnu.

Pořízením WC kombi s mísou Roca ONA Vario odpad A342688000 tak získáte moderní a praktické řešení, které bude perfektně pasovat do vaší koupelny a které vám ušetří spoustu času a peněz. Pokud hledáte WC kombi, které bude šetrné k životnímu prostředí, s úspornou spotřebou vody a s inovativním vario odpadem, je tento produkt tou správnou volbou pro vás.

WC papír

Avšak, pokud vám tento model nevyhovuje, můžete se podívat na další zajímavé produkty na našich stránkách, kde najdete široký výběr různých WC kombi ve všech provedeních a cenových kategoriích.

Toaletní miska a voda