Koupelnová skříňka s umyvadlem Roca ONA 120×64,5×46 cm v bílé matné barvě – recenze a specifikace

Jakmile jsme se rozhodli udělat koupelnovou rekonstrukci, věděli jsme, že potřebujeme novou skříňku s umyvadlem. Vybírali jsme dlouho, ale nakonec jsme se rozhodli pro závěsnou koupelnovou skříňku s keramickým umyvadlem Roca ONA v bílé matné barvě s rozměry 120×64,5×46 cm. A nyní už víme, že jsme udělali dobře!

Specifikace koupelnové skříňky s umyvadlem Roca ONA

Tuto koupelnovou skříňku jsme si pořídili v bílé matné barvě. Povrch skříňky je v provedení lamino, čímž získává velmi moderní a elegantní vzhled. Celkové rozměry skříňky jsou 120×64,5×46 cm. Skříňka je zavěšena na stěnu pomocí speciálních držáků, které jsou součástí balení. Díky tomu, že je skříňka zavěšená, získáváme více prostoru na podlaze koupelny.

Keramický umyvadlo, které je součástí této skříňky, je velmi prostorné a pohodlné. Díky jeho velikosti můžeme do něj umístit vše, co potřebujeme, a ještě nám zbyde místo na další věci. Umyvadlo je v bílé barvě, stejně jako celá skříňka, což vytváří jednotný celkový dojem a dokonale zapadá do moderní koupelny.

Funkce koupelnové skříňky Roca ONA

Jeden z hlavních důvodů, proč jsme si vybrali právě tuto koupelnovou skříňku, je její velká úložná kapacita. Skříňka má plnovýsuv s dotahem, což znamená, že se snadno otevírá a zavírá a nevyžaduje žádnou sílu. Navíc jsme si pořídili verzi s vnitřním organizérem, který nám umožňuje ukládat věci dovnitř skříňky na různé úrovně a udržovat tak věci po ruce a perfektně uspořádané.

Další výhodou této koupelnové skříňky je to, že neobsahuje sifon. Díky tomu můžeme využít vnitřní prostor skříňky naplno a necítíme se omezeni v tom, co do ní můžeme umístit. Tento design nám také umožňuje jednoduše udržovat skříňku v čistotě a snadno ji čistit.

Budete s koupelnovou skříňkou Roca ONA spokojeni!

Nakonec mohu jen říct, že jsme s naší koupelnovou skříňkou Roca ONA velmi spokojeni. Je to praktická, moderní a velmi elegantní koupelnová skříňka, která se dokonale hodí do moderní koupelny. Pokud i vy hledáte koupelnovou skříňku s umyvadlem, určitě byste měli zvážit tuto variantu. Více informací o této skříňce najdete na oficiálních stránkách výrobce.

Koupelnová skříňka s umyvadlem Roca ONA 120x64,5x46 cm v bílé matné barvě

Koupelnová skříňka s umyvadlem Roca ONA 120×64,5×46 cm v bílé matné barvě