Kvalitní šatní skříň s modulovými díly a konstrukcí z dubového dřeva od Ena – Gazzda

Vytvořte si s kolekcí Ena skříň, která bude přesně podle vašich představ. K tomuto modulovému dílu s připevněním vlevo stačí připevnit druhý modulový díl na pravou stranu. Doplnit je můžete i o policový díl, který můžete umístit mezi ně, nebo jej připevnit jen k jednomu dílu na potřebnou stranu. Bok skříně, určený k montáži k dalšímu modulu, je vyroben z dýhované dřevovláknité desky, která umožňuje snazší připevnění.

Díky tomu získáte na své oblečení tolik místa, kolik opravdu potřebujete. Kolekce Ena nese jméno podle nejlepšího díla designéra Salihe Teskeredzica, jeho dcerky. Ten popisuje svou práci slovy: „Pro mě je proces tvorby hrou – se stejnou radostí, kterou děti prožívají z nových hraček, přistupuji já k tužce a cítím nadšení pro nové projekty. Navrhuji pro potěšení, nikdy ne z nutnosti nebo povinnosti.“

Kvalitní materiály a precizní zpracování

Kolekce Ena je vyráběna z kvalitních materiálů s dostatečnou pevností a odolností. Skříň je vyrobena z dubového dřeva, které vám zajistí dlouhou výdrž a krásný vzhled. Dubové dřevo je pro svou tvrdost a pevnost velmi oblíbené a používá se v mnoha typech nábytku. O dubové dřevo je třeba se pravidelně starat a upravovat ho olejem nebo voskem, aby si zachovalo svou krásu.

Precizní zpracování je základem kvalitního nábytku. Výrobce Ena skříň s modulovými díly vyrobil s maximální precizností. Díky tomu máte zajištěné, že skříň bude stabilní a pevná. Každý modulový díl je pečlivě vyroben tak, aby se bez problémů spojil s dalším dílem a vytvořil tak stabilní celek.

Nabízíme i další kousky z kolekce Ena

Satní skříň s konstrukcí
Satní skříň s konstrukcí z dubového dřeva

Kolekce Ena nabízí mnoho dalších kousků nábytku, které můžete kombinovat se skříní a vytvořit si tak dokonalou ložnici. Například postel s úložným prostorem, noční stolky, komody, police a mnoho dalšího. Vyzkoušejte si to a sestavte si kolekci Ena podle vlastních představ. Všechny kousky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a s precizním zpracováním.

Závěrem, když si pořídíte skříň s modulovými díly od Ena – Gazzda, získáte nejenom kvalitní a pevný nábytek, ale také možnost sestavit si skříň podle svých představ. A navíc, díky příslušenství, budete mít přehled o svých věcech a získáte dostatek místa pro menší i větší kousky oblečení. Pokud máte zájem o tuto skvělou skříň, navštivte společnost Best Nábytek a zakupte si ji za skvělou cenu.

Nabídku Ena nábytku naleznete na adrese:
https://www.bestnabytek.cz/produkt/modul