Moderní Jídelní stůl BROOKLYN od ROWICO s dubovými nohami a rozměry 220x95cm (119826)


O PRODUKTU

Designový jídelní stůl BROOKLYN od švédského výrobce kvalitního dřevěného nábytku ROWICO. BROOKLYN tvoří 2 masivní a robustní nohy z černého kovu ve tvaru X. Na ty navazuje krásná jídelní deska s rozměry 220x95cm z masivního dubu ve světlém provedení. Deska je lakována. Po bocích je doplněna o bočnice, které opticky zvětšují masivnost desky a celého stolu. Všechno použité dřevo se pyšní certifikátem FSC, což představuje ekologickou a k přírodě šetrnou těžbu dřeva. Stůl BROOKLYN je k dostání v různých variantách podoby nohou a velikosti desky.

Sladit BROOKLYN můžete s různým typem židlí. Doporučujeme sametové židle řady SIERRA, které dokonale doplní moderní design stolu.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál nohou: kov

Barva nohou: černá

Materiál desky: masivní dubové dřevo

Barva desky: přírodní, světlá

Povrchová úprava: lak

Rozměry dxšxv: 220x95x75 cm

Hmotnost: 74 kg

Montáž: je nutné složit desku a nohy. Péče: pravidelně ošetřujte balzámem na lakované povrchy a případné nečistoty odstraňujte vlhkým hadříkem.

ROWICO Jídelní stůl BROOKLYN
ROWICO Jídelní stůl BROOKLYN
ROWICO Jídelní stůl BROOKLYN

Kde koupit

Pokud vás tento moderní jídelní stůl zaujal, můžete si ho zakoupit na stránkách skvelynabytek.cz za skvělou cenu. Tento nápaditý kus nábytku se hodí do jakéhokoliv prostranství. Určitě nebudete litovat, že si tento stůl pořídíte, jelikož se jedná o investici, která vám poskytne spousty radosti a pohodlnější stolování.