Modravý Šeďorůžový designový koberec Zuiver Solar 160 x 230 cm


Strojově tkaný koberec Solar si získá vaší pozornost originálním vzorem, jehož šedé zbarvení je ozvláštněno výraznější růžovou barvou. Spodní strana koberce je tvořena jutou a koberec je tak vhodný i pro interiéry s podlahovým vytápěním.

Kde koupit modravý designový koberec Zuiver Solar?

Možnost zakoupit tento originální koberec je na adrese www.bestnabytek.cz. Tento internetový obchod nabízí nejenom maloobchodní prodej nábytku a doplňků, ale také možnost objednání nábytku na míru.

Charakter koberečku Zuiver Solar

Designový koberec přináší opravdový charm do jakéhokoliv interiéru. Jeho originální vzor s hranatými tvary a růžovými odstíny šedé barvy dodají místnosti nevšední atmosféru. Koberec je velikosti 160 x 230 cm a vyniká svým jemným a hebkým povrchem.

Materiál a údržba

Tento koberec je tkaný z polypropylenu, což zaručuje trvanlivost a snadnou údržbu. Stačí jej běžně vysávat a odstraňovat skvrny postřikem na koberec. Spodní strana koberce je tvořena jutou, což zaručuje stabilitu a snadnou manipulaci s kobercem.

Doporučení

Pokud hledáte něco nevšedního pro váš interiér, rozhodně je tento koberec tou správnou volbou. Jeho designové provedení rozzáří váš obývací pokoj a udělá z něho moderní místnost na relaxaci. Koberec Zuiver Solar také dobrým způsobem odrazuje hluk, což je vhodné pro větší domácnosti s dětmi nebo domácími mazlíčky.

Modravý koberec Zuiver Solar

Nejedná se o klasický koberec, ale o dekorativní doplněk, který zasadí váš interiér do jiného levelu. Rozjasní tmavé pokoje a udělá je všsvětlejšími a živějšími. Pokud chcete do vašeho interiéru vklást trochu života a kreativity, bude tento koberec tou správnou volbou pro vás!