Nordic Living: Stylová šedá látková rohová pohovka Limo 370 x 220 cm, s pravým rohem

Prostorná rohová pohovka Limo od značky Nordic Living je ideálním kouskem nábytku pro každý moderní interiér. Kombinace pohodlí a luxusního designu zajistí příjemné chvíle naprostého komfortu, které vás osloví v každé situaci. A pokud chcete mít nábytkovou sestavu dokonalou, zaujme vás fakt, že Limo je součástí stejnojmenné kolekce.

Komfort, pohodlí a luxusní design

Pohovka má prostornou plochu na sezení s rozměry 370 x 220 cm, takže si na ní bez problémů sedne celá rodina. Příjemné látkové čalounění dodává pohodlí a komfort, které oceníte při relaxaci po náročném dni. Masivní dřevěná podnož zaručí perfektní stabilitu a doladí celkový vzhled pohovky. Šedá barva je moderní a elegantní, takže se skvěle hodí do každého interiéru, zejména do moderních a minimalistických.

Pozn.: Součástí balení jsou 4 dekorativní polštáře.

Tento kousek nábytku si zamilujete

Pohovka Nordic Living Limo vás zaujme nejen svým designem, ale také praktickými vlastnostmi. Pohovku snadno čistíte a udržujete v dobrém stavu, stačí ji otřít bavlněným hadříkem namočeným ve vlažné vodě. Pokud máte doma zvířecí mazlíčky, jistě oceníte, že látkové čalounění se s nimi dobře snáší a nezanechává po sobě stopy. Kromě toho je pohovka vybavena čtyřmi dekorativními polštáři, takže si můžete sestavit ideální sedací sestavu pro celou rodinu.

TIP: K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Pokud hledáte rohovou pohovku, která spojuje komfort, pohodlí a elegantní design, pohovka Limo od značky Nordic Living je pro vás tou nejlepší volbou. Navíc jde o součást stejnojmenné kolekce, takže si můžete sestavit dokonalou nábytkovou sestavu, kterou si zamilujete.

Doplňkové informace o pohovce naleznete zde

Nordic Living pohovka Limo

Nordic Living pohovka Limo detail čalounění