Novinka na trhu: Taburet Monika v růžové Velvet


Příjemná a odolná látka

Taburet Monika je jedinečným kouskem nábytku, který se pohodlně vejde do každého interiéru. Jeho největší předností je jeho potah z žinilka Mat Velvet, což je příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je navíc pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku.

Super akční cena pouze u nás!

Ještě výhodnější než kvalita samotného produktu je jeho cena. Nyní si můžete taburet objednat u nás na webových stránkách www.nabytekprozivot.cz za super akční cenu. A to ještě s tím krásným růžovým potahem.

Dokonalá velikost pro váš interiér

Taburet Monika má rozměry dlouhé 70cm, široké 70cm a vysoké pouze 28cm. To znamená, že se snadno vejde do každého interiéru a užitečně vám poslouží jako sezení nebo dokonce stolík.

Pojďte si vyzkoušet luxusní taburet Monika na vlastní kůži

Pokud uvažujete o novém nábytku, je taburet Monika tím pravým, co hledáte. Jeho kvalita, dobře zvolený potah a výhodná cena jsou jeho největší přednostmi. Vyplatí se přijít si ho vyzkoušet na vlastní kůži do našich prodejních míst. Nebo si ho rovnou objednejte online a k vám přijde zcela nový kousek nábytku, který vaše interiér oživí.