Nový modro-béžový koberec Cata – Universal ve velikosti 200×140 cm


Přírodní a originální design

Že dáváte v interiéru přednost zejména přírodním materiálům a designu, který nenajdete snad v každém druhém bytě? Pokud ano, pak máme pro vás skvělou novinku – modro-béžový koberec Cata od značky Universal je téměř výhradně vyroben z vlněných vláken, což z něj dělá nejen velmi příjemný materiál, ale také velmi přírodní a originální kus nábytkového doplňku.

Kvalita a pohodlí

Nejen, že na něj bude radost pohledět, ale zároveň přinese kýženou měkkost a hřejivost pro bosé nožky. Koberec Cata – Universal vás nadchne svou kvalitou a komfortem, který si všimnete hned při prvním kroku. Díky vlněným vláknům je materiál velmi příjemný na dotek a zároveň dokonale izoluje koupelnu nebo chodbu, takže už se nemusíte bát chladných podlah.

Vztah k přírodě

Všímáte si klimatu a stavu naší planety? Pak by vás mohlo zajímat, že při výrobě tohoto koberce jsou dodržována přísná pravidla pro zachování životního prostředí. Na rozdíl od syntetických materiálů, které jsou neekologické a škodí životnímu prostředí, vlněné vlákna jsou přírodní a obnovitelné, a tím i udržitelné. Koberec Cata – Universal proto není jen kus nábytkového doplňku, ale také způsob, jak ukázat svůj vztah k přírodě.

Modro-béžový koberec

Kde koupit koberec Cata – Universal?

Zajímá vás tento kus nábytkového doplňku? Můžete si ho objednat přímo na webu naší firmu na adrese https://www.isolund.cz/produkt/modro-bezovy-koberec-200m140-cm-cata-universal, kde si můžete také vybrat jiné designy a velikosti. Vždyť proč si neudělat radost krásným kobercem, dokonalým přírodním materiálem a originálním designem? S modro-béžovým kobercem Cata – Universal to jde snadno a rychle!

Modro-béžový koberec a interiér