Oživte svůj interiér s nástěnným plakátem v rámu SKETCHLINE/CAT, rozměry 70 x 100 cm


Oživte svůj interiér s nástěnným plakátem v rámu SKETCHLINE/CAT

Znáte to, někdy chybí jen pár detailů k tomu, aby byl váš interiér dokonalý. Zároveň ale nechcete přetížit prostor přílišné zdobnosti. Pak je tu jednoduché řešení v podobě nástěnného plakátu v rámu SKETCHLINE/CAT rozměrů 70 x 100 cm. Tento plakát s elegantním motivem kočky se hodí zejména do moderního, minimalisticky zařízeného prostoru.

Jednoduchá kresba kočky hezky doplní interiér bez zdobnosti

Když chcete interiér navodit atmosféru klidu, je dobré se držet zásady mírného výzdobného stylu. Nástěnný plakát v rámu SKETCHLINE/CAT splňuje tuto podmínku do puntíku. Zvlášť pro milovníky koček bude tento plakát pravděpodobně tou správnou volbou.

Elegantní interiéry inspirované funkcionalismem

Někdo volí velkolepou dekoraci a výrazné prvky, ale stále více lidí se od tohoto stylu odklání a snaží se v pokojích vytvořit minimalistické ambiente. Zkušení designéři se nebojí experimentovat se stylem funkcionalismu, který jednoduchým a přitom vkusným způsobem spojuje estetiku a praktičnost. Nástěnný plakát v rámu SKETCHLINE/CAT se do takových prostorů ideálně hodí.

Minimalisticky zařízený obývací pokoj

V obývacím pokoji hledáte hlavně pohodlí. Ani zde se ale nemusíte bát jednoduchosti. Snadno a rychle svůj interiér oživíte právě nástěnným plakátem v rámu SKETCHLINE/CAT. Tento plakát můžete pověsit na stěnu nebo postavit na komodu. Pokud použijete další dekorační prvky, například vázy, svícny nebo pokojovky, můžete vytvořit tu správnou atmosféru.

nástěnný plakát v rámu SKETCHLINE/CAT