Perfektní zážitek z panelu Ordia 100 Sonoma

Máte doma panel, který už nevyhovuje vašim potřebám a chcete si pořídit nový? Pak byste měli zvážit úžasný model Ordia 100 Sonoma. Tento panel dokáže vaší domácnost proměnit v moderní a stylové místo, které vás bude bavit.

Ordia panel dodáváme v dekoru sonoma

Panel Ordia disponuje moderním designem, který krásně ozvláštní váš byt. Zvolili jsme pro vás jedinečný dekor sonoma, který se hodí prakticky ke každému interiéru. Pokud máte radi příjemnou a teplou atmosféru v bytě, pak si zamilujete právě tento panel.

Navíc panel je dodáván v demontu, což zabezpečí snadnou a rychlou montáž. Nemusíte se bát, že byste si panel nevěděli sestavit. Ideální pomoc při montáži vám poskytne návod k montáži, který vám usnadní celý proces.

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 100x46x24cm

Co se týče rozměrů panelu, ten má praktické a nenápadné rozměry, které nezabírají moc prostoru. S rozměry 100x46x24cm se jedná o skvělý model, který je vhodný pro každý dům.

Panel Ordia je perfektní volbou pro každého, kdo hledá moderní a stylový nábytek v domácnosti. Pokud se rozhodnete pro tento model, nikdy nebudete litovat. Tak neváhejte a navštivte naše stránky na https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/ordia-panel-100-sonoma, kde si můžete objednat panel Ordia 100 Sonoma již dnes!

Aby byl váš nákup ještě uspokojivější, nabízíme vám dlouhodobou záruku na tento produkt.

Panel Ordia 100 Sonoma

Zdroj obrázku: https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/ordia-panel-100-sonoma