Rohová sedací souprava ARMANDO – levé provedení Sawna 14/Soft 17

Rohová sedací souprava ARMANDO je jedním z nejpraktičtějších kousků nábytku současnosti. Doladěna do nejmenšího detailu, nabízí zákazníkovi pohodlí, prostornost a mnoho užitečných funkcí v jednom. Navíc je k nahlédnutí na stránkách www.crosta.cz, kde najdete nejvýhodnější ceny.

Skvělé provedení

Rohová sedací souprava ARMANDO disponuje vynikajícím levým provedením Sawna 14/Soft 17. Tato kombinace pružin falisté a kvalitní PUR pěny zajišťuje nejlepší možné pohodlí. A to i po dlouhých hodinách posezení na této pohovce.

Praktický rozklad a úložný prostor

Pro mnoho zákazníků je velice důležitá praktická stránka nábytku. V případě rohové sedací soupravy ARMANDO se nebudete muset bát, že by se vám nedostalo dostatečného úložného prostoru. Tato pohovka nabízí velikou možnost rozkladu a vyklápěcí úložný prostor. Takže si můžete být jisti, že tato sedací souprava nebude jen krásným nábytkovým kouskem, ale také velmi praktickým.

Moderní design

Rohová sedací souprava ARMANDO se může pochlubit i svým moderním designem. Tato pohovka je dokonalým doplňkem moderního bytu. Díky jejímu nevšednímu designu bude tato pohovka hlavním nábytkovým kusem toho nejmodernějšího interiéru.

Vysoce kvalitní materiály

Jedním z největších přínosů rohové sedací soupravy ARMANDO jsou vysoce kvalitní materiály, ze kterých je vyrobena. Tyto materiály se postarají o to, že tato pohovka vám vydrží po mnoho let v perfektním stavu. Vyberte si rohovou sedací soupravu ARMANDO a uvidíte, že to byla ta nejlepší volba.

Náhodný obrázek 1
Náhodný obrázek 2
Náhodný obrázek 3