Rohová sedací souprava MASSIMO Kronos 11 pravý – luxusní a prostorná sedací souprava pro každou obývací místnost


Rohová sedací souprava MASSIMO Kronos 11 pravý: luxusní a prostorná sedací souprava pro každou obývací místnost

Rohová sedací souprava MASSIMO Kronos 11 pravý je výjimečným kouskem nábytku, který dokáže zpříjemnit každou chvíli strávenou v obývacím pokoji. S rozměry šířka 236 cm, výška 86 cm a délka 145 cm nabízí velmi prostorné sezení pro až tři osoby a také úložný prostor.

Rozměry a konstrukce sedací soupravy

Rohová sedací souprava MASSIMO Kronos 11 pravý je vyrobena z kvalitních materiálů. Její konstrukce obsahuje dřevěný rám, pružiny typu Bonell a pěnu T30. Sedací souprava má také rozměry dodatkowe, mezi které patří spací plocha o velikosti 140 x 197 cm.

Další informace o rohové sedací soupravě MASSIMO Kronos 11 pravý

Rohová sedací souprava MASSIMO Kronos 11 pravý se hodí do každé obývací místnosti. Je celočalouněná a zahrnuje v sobě polštáře v ceně. Tkanina na sedací soupravě je Kronos 11 + Tropic 01 (polštáře).

Rohová sedací souprava MASSIMO Kronos 11 pravý je vhodná do prostoru, a to díky svému luxusnímu vzhledu a úložnému prostoru. Sedací souprava také nabízí rozkládací funkci na spaní.

Pokud hledáte moderní a kvalitní rohovou sedací soupravu, která zpříjemní Váš čas strávený v obývacím pokoji, je tato sedací souprava tou správnou volbou. Sedací souprava se pyšní zárukou na 24 měsíců.

Rohová sedací souprava MASSIMO Kronos 11 pravý

Pokud Vás zaujala tato sedací souprava, více informací a možnost zakoupení najdete na této stránce.