Šedo-žlutý koberec Bianca Grey, rozměry 120 x 170 cm


Že šedá bydlení sluší vás nejspíš nemusíme přesvědčovat. Tato neutrální barva dá vyniknout doplňujícím odstínům a dodává interiéru ucelený elegantní vzhled. Žluté detaily navíc dodávají tomuto koberci od značky Universal šmrnc.

Sedo-žlutý koberec Bianca Grey

O značce Universal: Do vašeho bydlení se nenápadně vkrádá nuda? Moderní koberce Universal ji rázně zaženou. V její nabídce najdete kousky, které se pyšní hebkými materiály. Jsou velmi příjemné na dotek, ale mají také skvěle izolační vlastnosti a lehce se udržují.

Co je heat-frisé úprava?

Jde o metodu, při které je vlákno tepelně zpracováno. To koberci jako takovému dodá větší pevnost a stane se odolnější vůči poškození. Kvalitní zpracování touto metodou se odrazí ale i na vzhledu koberce – stane se více atraktivnější, protože barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.

Proč si pořídit koberec: Kromě toho estetické je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní přejde.

Sedo-žlutý koberec Bianca Grey

Odkaz na produkt:

Chcete si přidat do vašeho bytu trochu šmrncu a zároveň si užít pohodlí a teplo? Rozhodněte se pro koberec Bianca Grey od značky Universal. Navštivte prodejnu Bestnabytek.cz a nakupte na jednom místě. Získáte tak nejen kvalitní výrobek, ale i profesionální poradenství. Zkuste kliknout na tento odkaz: Sedo-žlutý koberec Bianca Grey 120 x 170 cm.