Šedý konferenční stolek Kave Home Adaline – elegantní a praktický doplněk pro váš interiér


Kave Home Adaline konferenční stolek

Každému domovu sluší skandinávská čistota a lehkost! Právě tohle v sobě skrývá značka Kave Home, která přináší konferenční stolek Adeline. Nechte se oslnit neotřelým designem.

Design a materiál

Konferenční stolek Adeline je vynikajícím příkladem toho, jak dokonale skloubit moderní design a praktickost. Stůl je vyroben z kvalitního laminovaného MDF dřeva, díky čemuž je velmi odolný a snadno se udržuje.

Stolek má šedou barvu, která na první pohled působí velmi elegantně a sofistikovaně. Tento kus nábytku perfektně zapadne do každého moderního interiéru, protože šedá barva se snadno kombinuje s jinými barvami.

Velikost a funkce

Konferenční stolek Adeline je vybaven pěti úložnými prostory, díky nimž si můžete snadno uspořádat věci, které budete potřebovat mít rychle po ruce. Stůl má výšku 45 cm, délku 120 cm a šířku 60 cm, což z něj dělá ideální volbu i pro menší prostory.

Cena a dostupnost

Konferenční stolek Adeline je k dispozici v internetovém obchodě NabytekHNED.cz za velmi příznivou cenu. Navíc si můžete být jisti, že získáte nejen kvalitní produkt, ale i prvotřídní zákaznický servis.