Stylová a praktická nástěnná police Volato o šířce 40 cm v modré barvě pro každého stylistu


Kde ji můžete použít

Díky maximální nosnosti 10 kg ji můžete použít téměř všude. Ať již na dekorační předměty v obývacím pokoji, na kuchařské knihy v kuchyni, na učebnice v dětském pokoji nebo na potraviny ve spíži. Tato nástěnná police je určena pro každého stylistu, který touží po praktickém a zároveň stylovém doplňku.

Technické údaje

Nástěnná police má rozměry 40 x 23,5 x 3,8 cm (d x š x v) a je vyrobena z kvalitního materiálu, který zahrnuje MDF desku a ocelový rám v profilu U. K dispozici je v krásné modré barvě, která dodá interiéru šmrnc a eleganci. Police má maximální nosnost až 10 kg, může být tak použita pro uložení i těžších předmětů. Celková hmotnost police je cca 2,5 kg.

Upozornění

Na polici jsou ze spodní strany dvě malé dirky, které slouží k uchycení spojovacího materiálu ke konzoli, na které police drží. Je tedy vhodné pamatovat na to, že upevnění konzole je nezbytné pro bezpečné použití police.

Obsah balení

V balení najdete 1 x nástěnnou polici, včetně upevňovacího materiálu, takže ji budete moci ihned použít.

Koupit nástěnnou polici Volato

Nástěnná police Volato

Využijte krásu a funkčnost této nástěnné police. Díky ní získáte nejen praktický pomocník, ale také designový prvek pro váš interiér. Koupit ji můžete na našem eshopu Maliboo.cz, kde najdete mnoho dalších výrobků pro doplnění bytu i kanceláře.