Stylová a praktická Šuplíková komoda PRIEST z masivu borovice s mořením


Šuplíková komoda PRIEST je skvělou volbou pro ty, kteří hledají stylový i praktický nábytek. Je vyrobena z kvalitního masivu borovice, který zaručuje dlouhou životnost a odolnost. Po obou stranách komody se nachází celkem čtyři šuplíky, které nabízejí dostatek úložného prostoru pro oblečení, textil a další potřeby.

Vybírejte z různých barev

Komodu PRIEST lze pořídit v různých barvách. V nabídce najdete mořenou borovici, přírodní borovici, bílou a bílou se zlatou patinou. Zvolte si tu, kterou nejvíce odpovídá vašim představám a interiéru.

Barva: Vyberte si níže

Materiál: Masiv borovice

Rozměry: 80 x 100 x 47 cm

Komoda je velmi praktická a funkční, což oceníte nejen v ložnici, ale třeba i v předsíni nebo obývacím pokoji. Její rozměry jsou 80 x 100 x 47 cm, takže se vejde i do menších prostor. Zároveň vám nabídne dostatek úložného místa na oblečení, prádlo, textil či drobné předměty.

Dodáváno v demontu

Komoda PRIEST se dodává v demontovaném stavu. Balení obsahuje všechny díly potřebné k montáži, včetně návodu. Sestavování není nijak složité a zvládne ho i začátečník. Pokud byste potřebovali sestavení komody zajišťujeme montáž 15% z ceny zboží.

Záruka 24 měsíců

DIY komoda PRIEST je vyrobena z kvalitních materiálů a je velmi odolná. Věříme, že vás bude dlouho a spolehlivě sloužit. Proto vám k ní poskytujeme záruku 24 měsíců.

Šuplíková skříň PRIEST - masiv borovice s mořením

Zkrátka, komoda PRIEST je skvělou volbou pro ty, kteří hledají stylový, praktický a kvalitní nábytek. A cena? Na eshopu esrom.cz kupujete tuto komodu s velmi výhodnou cenou a dodáváme ji až k vám domů. Navíc vám nabízíme záruku spokojenosti a možnost vrácení zboží během 14 dnů od doručení.

Tak neváhejte, vyberte si ideální barvu a pořiďte si Šuplíkovou komodu PRIEST z masivu borovice s mořením za super cenu!

Tento článek byl vytvořen ve spolupráci s eshopem esrom.cz, který nabízí nábytek a doplňky do domácnosti za velmi výhodné ceny. Pokud hledáte kvalitní a stylový nábytek, určitě neváhejte a nakupujte na eshopu esrom.cz.

Vyberte si barvu a pořiďte si Šuplíkovou komodu PRIEST z masivu borovice s mořením z eshopu esrom.cz za neuvěřitelnou cenu!

Koupit Šuplíkovou komodu PRIEST z masivu borovice s mořením