Tmavě šedá vinotéka Mistral 004 od Hammel Furniture – rozměry 89×76 cm

Milovníci vína a čistého skandinávského designu jistě ocení tuto minimalistickou vinotéku se zabudovaným LED osvětlením. Všechna vaše oblíbená vína tak budete mít hezky seřazená a zároveň nenarušíte moderní ráz vašeho bydlení.

Proč si pořídit tuto vinotéku?

Tmavě šedá Mistral 004 od Hammel Furniture je ideální volbou pro ty, kteří chtějí mít svá vína vždy po ruce a zároveň se těší na pohled na přehledně seřazené lahváče. Tato vinotéka nabízí perfektní úložný prostor pro 30 lahví vína.

Jedná se o vinotéku velikosti 89×76 cm, která se díky svému minimalistickému designu hodí do jakékoli moderní domácnosti.

Kvalitní materiály a moderní design

Všechny vinotéky od Hammel Furniture jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a vynikají jednoduchým, moderním designem. Tmavě šedá Mistral 004 není výjimkou a nabízí čisté linie, které snadno zapadnou do jakéhokoli interiéru.

Designérský kousek je vyroben z kvalitního dýhovaného bukového dřeva a hliníku. Tato kombinace materiálů zajišťuje pevnost a odolnost vinotéky.

vinotéka Mistral 004

LED osvětlení pro krásnou expozici vína

Kromě své moderní a jednoduché estetiky nabízí Mistral 004 také vynikající vlastnost: zabudované LED osvětlení.

Toto osvětlení zvýrazňuje vaši sbírku vína a umožňuje vám získat přehled o všech lahvích, aniž byste se museli ohýbat a hledat v temnotě.

Je to také vynikající pro atmosféru a vytváří teplý a svěží pocit, jako byste měli svou vlastní malou vinotéku ve svém obývacím pokoji.

vinotéka Mistral 004 - detail LED osvětlení

Kde zakoupit

Pokud vás naše popis vinotéky Mistral 004 oslovil, můžete si ji zakoupit na stránkách Maliboo.cz .

Maliboo.cz je specialista na moderní nábytek. Na jejich stránkách najdete širokou škálu kvalitního nábytku a doplňků pro váš domov.

Objednávejte pohodlně z domu a vychutnávejte si svoje oblíbená vína ve své vlastní vinotéce Mistral 004.