Útulná a stylová sedací lavice v antracitové barvě

Tento nábytek do koupelny od značky NOVEL splňuje nejvyšší požadavky na funkčnost a design! Sedací lavice se šířkou cca 60 cm zaujme elegantní antracitovou barvou ve vysokém lesku. Měkký bílý sedák s potahem ve vzhledu kůže vyplňuje komfortní pěnová hmota.

Sedací lavice NOVEL

Praktickou přihrádku oceníte nejen při převlékání: ideální je na čisté ručníky a žínky. Sedací lavice do koupelny: převlékání pohodlně a bezpečně!

TYP:SET LAVICE 6

Toto konkrétní provedení má označení SET LAVICE 6. Díky tomu budete mít možnost si přiřadit lavici do koupelny i s dalšími kusy nábytku z této řady. Ty jsou podobné barvou a designem, takže celkově vytvoříte krásně sladěný interiér.

Sada nábytku NOVEL

ANTRACITOVÁ HGL

Antracitová barva je stálicí v moderním designu a tuto lavici odpovídajícím způsobem zvýrazní. HGL zase znamená High Gloss Lack, tedy lak s vysokým leskem. Díky tomu bude lavice působit velmi elegantně a budete moci jednoduše navázat na již existující interiér.

Chcete se podívat přímo na tuto nádhernou sedací lavici? Stačí kliknout na tento odkaz https://www.sidonia.cz/produkt/novel-sedaci-lavice-antracitova a nechat se inspirovat!